Strona kozlowski-drzwi.com.pl używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

O Firmie

Nasza firma powstała w 1985r.

Posiadamy wieloletnie doświadczenia i tradycje rodzinne w branży stolarskiej. Rodzina Kozłowskich od wielu pokoleń zajmowała się wykonywaniem stolarki budowlanej oraz meblowej. Dzięki temu zdobyliśmy dużą wiedzę i praktykę w tej dziedzinie.

Przy pomocy wykwalifikowanej kadry mistrzów oraz czeladników stolarskich, a także nowoczesnych maszyn i technologii ,potrafimy zamienić drewno i materiały drewnopochodne w produkt wysokiej jakości jakim są nasze drzwi. Posiadamy zakład produkcyjny obejmujący: tartak, suszarnie, hale produkcyjne oraz punkty sprzedaży przez co możemy zapewnić Państwu kompleksową usługę o wysokiej jakości.

Uczestniczyliśmy w międzynarodowych targach budowlanych, na których zdobyliśmy nagrody i wyróżnienia (Złoty Klucz, Srebrny Medal, Brązowy Medal ).

Z biegiem czasu tendencje rynkowe wykreowały wysoki popyt na drzwi białe. W trosce o najwyższą jakość i zadowolenie Klientów firma wdrążyła innowacyjne rozwiązania technicze a dzięki sprawnemu zarządzaniu i inwestycją umocniła pozycję na rynku.

W chwili obecnej proponujemy dwanaście kolekcji drzwi białych. (Z możliwością wyboru koloru z palety RAL.) Ponadto proponujemy wykończenie powierzchni fornirem dębowym w sześciu transparentnych kolorach.


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że nasz pracownik pomoże Państwu znaleźć produkt odpowiadający Waszym oczekiwaniom.
 

Zapraszamy do naszego salonu na ul. Bartyckiej 175/3/1 - Warszawa
od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 18:00  sobota 10:00 - 15:00